اس ام اس تبریک موفقیت تحصیلی

اس ام اس تبریک موفقیت تحصیلی

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

اس ام اس تبریک موفقیت تحصیلی

اس ام اس تبریک موفقیت تحصیلی

اس ام اس تبریک موفقیت تحصیلی… عزیزم، این فقط یک شروع است، تو می‌توانی در زندگی خود موفقیت‌های بسیار بیشتری به دست آوری، تبریک بر این موفقیت و بهترین آرزو‌ها برای حرکت به جلو.


این کار و تلاش سخت تو بود که این جایگاه و موفقیت را برایت رقم زد. تبریک می‌گویم و امیدوارم هرگز حرکت کردن به سمت رؤیاهایت را متوقف نکنی. بهترین شانس‌ها برای مسیر آینده در برابر توست.


… خوبم، موفقیت جدیدت را تبریک می‌گویم. من و مادرت / پدرت همیشه می‌دانستیم که تو فرزندی باهوش و بااستعداد هستی و اکنون بعد از این موفقیت که بدست آورده‌ای، همه دنیا آن را می‌دانند. فرصت‌ها و موفقیت‌های مختلف دیگری برای تو در تحصیلات پیش رویت قرار دارد که به زودی به آن‌ها دست خواهی یافت.


موفقیت تحصیلی تو همه ما را خوشحال کرده است. این دستاورد گام دیگری برای تجربه چالش‌ها و فرصت‌های بیشتر است، بنابراین فرزند عزیز من، از این لحظه لذت ببر و همزمان آماده باش که با جهان جدید مواجه شوی. امیدوارم مسیر آینده‌ات پر از موفقیت‌های بزرگ باشد.


رتبه برتر تو باعث مباهات است. از این لحظه برای رسیدن به رویا‌های خود در زندگی خود استفاده کن، دنیایی جدید پیش روی تو وجود دارد. به سمت موفقیت‌های بیشتر حرکت کن. ما پشتیبان تو هستیم.


موفقیتت را در تحصیل تبریک می‌گویم. این موفقیت باعث شده که یک بار دیگر افتخار کنم که دختری / پسری همچون تو دارم. همیشه نگرش خوب و شور و شوقی که امروز داری را برای رسیدن به رویا‌های بزرگ خود داشته باش.


همچنین بخوانید:  کف بینی آنلاین

شعر کوتاه به مناسبت موفقیت تحصیلی

شعر کوتاه به مناسبت موفقیت تحصیلی


پسرم / دخترم، این روز خاص را به تو تبریک می‌گوییم. ما افتخار می‌کنیم که در این لحظات کنارت هستیم. این موفقیت مطمئناً یک دستاورد بزرگ برای توست و البته نقطه شروع است؛ چالش‌ها و فرصت‌های بیشتری پیش روی تو وجود دارد، بنابراین به خودت اعتماد داشته باشید و به جلو حرکت کن. بهترین آرزو‌های ما همراهت خواهد بود.


موفقیتت را در تحصیل تبریک می گویم. این موفقیت باعث شده که یک بار دیگر افتخار کنم که دختری / پسری همچون تو دارم. همیشه نگرش خوب و شور و شوقی که امروز داری را برای رسیدن به رویا های بزرگ خود داشته باش.


دخترم! / پسرم! اگرچه نتوانستم در این روز پر افتخار در کنارت باشم اما قلبم همیشه برای تو می تپد و پدر تو بودن باعث افتخارم … همیشه موفق باشی!


دخترم!/ پسرم! مدت هاست رویای چنین روز خجسته ای را داشتم و شک نداشتم تو رویایم را محقق می کنی و بی صبرانه منتظر موفقیت های بعدی تو در آینده نزدیک هستم با آرزوی بهترین ها برای بهترین زندگی ام!


همچنین بخوانید:  فال قهوه سه فنجان

جملات کوتاه در مورد موفقیت تحصیلی

شعر کوتاه به مناسبت موفقیت تحصیلی


تبریک می گم عزیزم فراموش نکن در هر مسیری که باشی مورد حمایت ما هستی و ما همیشه به تو افتخار می کنیم


دختر گلم / پسر عزیزم، هر موفقیت بزرگ نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی است که مورد توجه و ستایش دیگران قرار نمی‌گیرد. تلاش‌های کوچک و بزرگت شایسته ستایش است. این موفقیت را به تو تبریک می‌گویم.


فرزند خوبم، قبولی‌ات در رشته و دانشگاه دلخواهت را تبریک می‌گویم. همواره به یاد داشته باش، موفقیت یک نقطه نیست بلکه جریانی پیوسته است.


فرزند خوبم امروز درخشان تر از همیشه هستی امیدوارم هر روز موفقیت های بیش تری کسب کنی


همچنین بخوانید:  فال تاروت بله یا خیر

پیام کوتاه مخصوص موفقیت تحصیلی

پیام کوتاه مخصوص موفقیت تحصیلی


عزیزم، موفقیت بزرگت را تبریک می گویم. ما عجله داریم که موفقیت تو را در کنکور جشن بگیریم. به روز های آینده لبخند بزن که شانس با تو یار خواهد بود تا بهترین دانشجو باشی.


به جای اینکه به تاریکی دشنام بدهیم بهتر است شمعی بیفروزیم. دوست عزیزم موفقیتت را تبریک می گویم


رویای شیرین ما دیدن تو در لباس فارغ التحصیلی بوده و تو پسر / دختر عزیزم امروز این رویای ما را تحقق بخشیدی به تو افتخار می کنیم همیشه پرتوان باشی


همواره در همین مسیر بمان فرزند عزیزم مسیری که انتهای آن موفقیت تو باشد تبریک بهترینم


کسانی که از زمین خوردن من خوشحال می شوند، اصلی ترین انگیزه من برای موفق شدن هستند! امروز دشمنات غمگین و دوستانت از موفقیتت شادمان هستند. موفقیت های تحصیلی ات مستدام


پسر عزیزم! / دختر عزیزم! موفقیتت را تبریک می گویم … هرگز در این نقطه متوقف نشو تو راه طولانی در مسیر موفقیت در پیش داری و قرار است ناممکن ها را ممکن کنی بهت افتخار می کنم


پسرم! / دخترم! موفقیتت را تبریک می گویم مسیرت هیچ وقت پایانی نخواهد داشت و امروز تنها نقطه شروع باشکوهی برای آن بود پرتلاش باشی


همچنین بخوانید:  فال تاروت عشقی روزانه
اس ام اس ادبی و رسمی مخصوص موفقیت تحصیلی

اس ام اس ادبی و رسمی مخصوص موفقیت تحصیلیروزی که ما (پدر و مادرت) رؤیای چنین روزی را در سر می‌پروراندیم، تو مشغول تلاش بودی و در نهایت امروز شاهد موفقیتت هستیم و به تو افتخار می‌کنیم.


… جان، توانایی تو برای غلبه بر هرگونه چالش در زندگی، تو را در این جایگاه و موفقیت قرار داده است. من بسیار به تو افتخار می‌کنم. در حال حاضر این فرصت برای تو فراهم شده که یک هدف جدید در زندگی خودت تعیین کنی و به آن دست یابی. ما به توانایی‌های تو اعتماد داریم.


با کمال مسرت و شادمانی مجاز شدنت در انتخاب رشته دانشگاه ……. را تبریک گفته و از اینکه توانستی با شایستگی تمام در جلسه کنکور قبول شده و ما را پیش اقوام ؛ دوستان ؛ آشنایان و حتی دشمنان روسفید کنی خرسندیم و از صمیم قلب این پیروزی شیرین را به تو و به خودمان شادباش میگوییم.


امروز روزی زیبا در زندگی تو و ما هست. این همه آن چیزی است که ما همه این سال‌ها از خدا می‌خواستیم که در نهایت تو آن را داشته باشی. تبریک صمیمانه ما را بپذیر.


توفیق ورود به دروازه های دنیای علم و دانش یکی از موهبت هایی است از سوی خداوند علیم که بی شک آدمی در سایه تلاش و جهد در کسب دانش از این موهبت بهره خواهد جست. امروز با ورود به دانشگاه و طی مدارج علمی در آتی مژده کیمیا شدن را به مس وجودت داده ای؛ ما نیز به نوبه خود کسب این موفقیت را به شما رهجویان مسیر علم وتعلم تبریک عرض می نمائیم. از خداوند متعال استمرار موفقیت وتداوم دانش آموزی را برایت خواستاریم و امیدواریم در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) برای میهن اسلامی و عزیزمان ایران افتخار آفرینی نمائید.


همچنین بخوانید:  فال تاروت ، کامل ، دقیق ، با جزئیات

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

کافیه لیست فال ها و طالع بینی ها را در شبکه های زیر داشته باشید
تلگرام سروش روبیکا آی گپ ایتا بله
تلگرام سروش روبیکا آی گپ ایتا بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2023 | تمامی حقوق این وب سایت برای ipec3.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ipec3.ir | نقشه سایت